Apie mus

mkauto.lt - gerai žinomas prekinis ženklas, kurio pradžia – daugiau kaip du dešimtmečius sėkmingai veikianti įmonė UAB „Radviliškio autoverslas". Esame patikimas partneris norint įsigyti naudotą lengvąjį ar krovininį automobilį. Didelė patirtis naudotų automobilių prekybos srityje leidžia klientams pasiūlyti geriausius variantus įsigyjant mūsų pasiūloje turimą automobilį arba surasti tinkamiausią pagal kliento pageidavimus.

Sąžiningumas ir nuoširdi pagalba 

Automobilių rinka Lietuvoje yra gan konkurencinga, todėl siekiant užsitarnauti nuolatinių klientų pagarbą ir naujų klientų susidomėjimą mkauto.lt savo veiklą grindžia sąžiningumu. Tik sąžiningas darbas ir nuoširdi pagalba kiekvienam klientui gali atnešti abiems pusėms naudingą bendradarbiavimą. Ilgametę patirtį turintys, bei užsienio kalbomis laisvai kalbantys įmonės pardavėjai, operatyviai suteikia visą reikiamą informaciją potencialiems klientams iš visų šalių. 

Su mkauto.lt automobilio pirkimas yra itin paprastas, nes mūsų darbuotojai yra visada pasirengę padėti. Klientui pageidaujant, visuomet padėsime gauti geriausią lizingo pasiūlymą, priregistruoti automobilį, paruošti techninei apžiūrai. Esant poreikiui, taip pat yra galimybė sukomplektuoti automobilio papildomą įrangą, tikrinti automobilį kliento pasirinktame servise. Esame pasiruošę suteikti informaciją apie automobilio ridos tikrumą, suteikti garantiją.


Kur apžiūrėti automobilius? 

mkauto.lt - pardavimo aikštelė yra įsikūrusi Radviliškyje, Maironio g. 165 (Senojo automobilių turgaus teritorijoje). 

mkauto.lt - tinklalapyje rasite visus mūsų parduodamus automobilius.

mkauto.lt - savo autoparke nuolatos turi platų parduodamų automobilių pasirinkimą.   

mkauto.lt - parduodamos transporto priemones tai:

 

 Lengvieji automobiliai.
 Komercinio tipo automobiliai – „kablukai".
 Krovininiai mikroautobusai iki 3,5 t bendrosios masės.
 Keleiviniai mikroautobusai iki 3,5 t bendrosios masės.
 Bortiniai automobiliai arba bortiniai su tentu iki 3,5 t bendrosios masės.
 Automobiliai su dviguba kabina ir bortais iki 3,5 t bendrosios masės.
 Kombinuoti krovininiai furgonai iki 6 sėdimų vietų – „Combi", iki 3,5 t bendrosios.
 Savivarčiai iki 3,5 t bendrosios masės.
 Bortiniai su manipuliatoriumi.
 Automobiliai su "būda", kietašoniai furgonai iki 3,5 t bendrosios masės.

Visus juos galite apžiūrėti atvykę į pardavimų aikštelę arba mkauto.lt tinklalapyje. 

Mūsų internetinėje svetainėje www.mkauto.lt , skiltyje „Greitai turėsime" galite apžiūrėti automobilius, kurių aikštelėje dar nėra ir taip planuoti savo pirkinius. Jei išsirinkti sunku, kreipkitės į mus – padėsime. 

Nauja paslauga - Automobiliai pagal užsakymą - stengiantis dar geriau patenkinti nuolat augančius mūsų klientų poreikius.
Mes siūlome patikrintus ir su aiškia naudojimo istorija automobilius, tiesiogiai iš mūsų nuolatinių ir patikimų partnerių užsienyje. Tereikia išsirinkti automobilį iš mūsų siūlomų ir mes pasirūpinsime jo pristatymu. Jei pageidausite atliksime techninę apžiūrą, techninę ekspertizę, paruošime automobilį eksploatacijai!