ŽŪK Dobilas

Mes specializuojamės Melioracijos, Kelių statybos, Statybos, ir žemės ūkio veikloje. Nuo kitų metų planuojame pradėti pašarų gamybą ir pardavimą.

Statybos ir melioracijos srityse mes dirbame kaip generaliniai rangovai. Per 20 metų, išbandę save įvairiose statybų srityse, įgijome pakankamai patirties, esame pajėgūs įgyvendinti įvairaus lygio ir sudėtingumo projektus: rekonstravome ir gyvenamuosius namus, ir viešosios paskirties pastatus. Nors kooperatyvo specializacija yra melioracija ir hidrotechniniai statiniai, tačiau bendrovei svarbi ir kita statyba.

 

Siekiame, kad mūsų produktai ir visos teikiamos paslaugos atitiktų šiuolaikinius klientų poreikius ir lūkesčius,

sulauktų verslo partnerių pripažinimo, o vykdomos veiklos ir įgyvendinami projektai užtikrintų darnią plėtrą, išsaugant biologinę ir kraštovaizdžio įvairovę.

 

Orientuojamės į modernias technologijas, nusipirkome naujos statybų, hidrotechnikos, melioracijos technikos, naudojamės įvairiais keltuvais – stengiamės būti šiuolaikiški. Turime viską, ko reikia kasdien atlikti mūsų užduotis.

 

Kooperatyvas, kaip ir daugelis kitų įmonių, kasmet planuoja investicijas technologijų atnaujinimui, kasmet šioms reikmėms skiria tam tikrą procentą nuo pelno.

„Dobilas" projektus vykdo ne tik savo rajone, Radviliškyje, bet ir Kupiškyje, Panevėžyje, Ukmergėje, kituose Lietuvos miestuose. Įmonės inžinerinis techninis personalas turi didelę darbo įvairiuose projektuose patirtį, yra dirbę didelių statybos objektų ar projektų vadovais visoje Lietuvoje.

 

Kooperatyve nuolat dirba 50 įvairios kvalifikacijos darbuotojų,

tarp kurių – ir atestuoti statinio statybos vadovai, meistrai, kurių kvalifikacija atitinka darbų pobūdį. Sezono metu arba esant poreikiui, darbuotojų skaičius išauga. Jeigu kooperatyvas nesispecializuotų keliose srityse, būtų sudėtinga žmones aprūpinti darbu, taigi ir išlaikyti įmonėje.Mūsų specialistai pakankamai jauni, tačiau kompetentingi, darbštūs. Vieni jų dirba 10-15 metų, kiti – nuo pat įmonės veiklos pradžios

 

Įmonė yra nuolatinė vietos bendruomenių, užimtumą ir kūrybiškumą skatinančių ir remiančių organizacijų dalyvė ir rėmėja.

Ketvirtį amžiaus veikiančios įmonės nuostata – kurti ir plėtoti konkurencingą, ekonomiškai stiprų kooperatyvą, rūpintis gaminamų produktų, atliekamų darbų ir paslaugų kokybe, darbuotojų saugos ir sveikatos priežiūra. Ne paskutinėje vietoje ir atsakingas požiūris į aplinkai daromą poveikį, siekiant išlaikyti švarią ir sveiką aplinką.